Vrijwilliger voor een vrouw van 72.

Praktische informatie
Vacature • Structureel werk
Contactpersoon
Marleen Krejenzang
Voorwaarden
#126785
Scan me of ga naar www.vrijwilligerswerkwaddinxveen.nl/o/Philadelphia-Zorg/activiteiten/Vrijwilliger-voor-een-vrouw-van-72/126785 om je aan te melden
Ik zoek iemand die het leuk vind om samen activiteiten te ondernemen. Samen spelletje doen, rondje wandelen/naar het winkelcentrum, iets bakken.
Voor een dame van 72 zoek ik iemand (liefst een vrouw) die het leuk vind om (voor nu) een keer per maand wat leuks met haar te gaan doen.
Mevrouw heeft een verstandelijke beperking en woont bij Philadelphia Zorg.
Mevrouw vind het gezellig om samen een rondje te wandelen of een boodschapje te doen in het winkelcentrum.
Maar ook thuis een spelletje doen of iets lekker bakken/koken vind ze ook erg leuk.
Mevrouw kijkt naar u uit!
Gerelateerd aan
Over Philadelphia Zorg
Philadelphia ondersteunt mensen met een beperking met het leiden van hun eigen leven. Niet het leven wat wij voor hun bedenken, niet het leven wat hun familie graag ziet, maar hun eigen leven. De client heeft de hoofdrol.
Bekijk meer activiteiten van Philadelphia Zorg